Kullanım Alanları

Pi Makina Prekast Beton Santrallerinin Kullanım Alanları

Pi Makina Prekast Beton Santrallerinin Kullanım Alanları

Her tür betonu üretebilme kabiliyetine sahip ikiz tip santraller, özellikle farklı slumplardaki betonlarda, macun kıvamında veya daha kuru karışımlarda idealdir. Özel projelerde özel betonların dışında (parke, bordür taşı, kaldırım taşı, boru, büz vs) hazır beton tesislerinde de yüksek verimle çalışabilen yüksek performanslı tesislerdir. Özellikle hazır beton üretiminde normal şartlarda kullanılan tek milli ve çift milli mikserlere göre kısa zamanda homojenliğe erişen beton üretme kabiliyetleri sebebiyle tercih nedeni olurlar.

Dik milli mikserli beton santralleri aynı anda hem parke taşını besleme hem de transmikserlere standart beton verebilme özellikleri ile çift amaçlı kullanılan esnek beton santralleridir. Bu santrallerde kullanılan dik milli planet mikserli mukavemeti yüksek mikser sayesinde amaca uygun, yüksek kalite beton üretilebilir. 0.5,1,2m3 planet mikserli tesisler ve bunların çift mikserli konfigürasyonları ve parke taşı tesislerine hemakuplesi, hem devreye alınması hemde    ortak üretime geçirilmesi özellikleri, parke taşı-precast tesislerinin vazgeçilmez beton santrali ve besleyici sistemi haline getirmiştir.

 

Müşteri Merkezi

0312 484 08 00

Detaylı Bilgi

www.pimakina.com.tr

Mail Adresi

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.