Fabrikamız

Yarım Asırlık Tecrübe, Türkiye'nin Lider Makina Üreticisi

Erg İnşaat'ın yapımını üstlendiği yol, köprü inşaatları, baraj ve hidroelektrik santral inşaatları, termik santral inşaatları, sulama inşaatları, sinai tesis inşaatları gibi her türlü altyapı müteahhitlik hizmetlerine yardımcı olmak için 1972 yılında Pi Makina Fabrikasının temelleri atılmıştır.

Fabrika uzun yıllar kendi projelerinde edindiği tecrübe ile üretim portföyünü genişletmiş; beton santrallerinden beton pompalarına, kırma eleme tesislerinden çeşitli iş makinalarına kadar büyük bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.

 

Pi Makina fabrikası günümüzde son halini aldığında rakiplerine göre çok daha üstün teknolojiyle donatılmış ekipmanlarıyla, üstün hizmet vermenin ve kalitenin ayrıcalıklarını müşterilerine yaşatmanın kıvancını taşımaktadır. Fabrika sahası labaratuvarlar, test merkezleri, kumlama ve fırın boyası yapan birimleri, yüzlerce cnc tezgahı ile donatılmıştır.Pi Makina, özenle makina üretmenin, kalite kontrolün üretimdeki öneminin bilincindedir ve el değmeden sıfır hata ile ürünler çıkarmanın özgüvenini taşımaktadır.

Müşteri Merkezi

0312 484 08 00

Detaylı Bilgi

www.pimakina.com.tr

Mail Adresi

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.